Учні 1 класів відвідали Полтавський академічний театр ляльок

Полтавський академічний театр ляльок… Саме він багато років поспіль відкриває двері у фантастичний світ казки, де здійснюються всілякі дива та бажання дітей.

Учням 1 класів ліцею №6 “Лідер” Полтавської міської ради пощастило! Їм вдалося побачити незвичну казку – побувати за лаштунками театру і доторкнутися до його таємниць.
Працівники розповіли про історію та сьогодення театру, цікаві історії з життя закладу. Дітям вдалося відвідали майстерню ляльок та довідатися, що вони бувають різних видів: перчаточна, ростова, вивідна, тростьова, вертепна. Учні побачили, як виготовляють декорації, з’ясували, як створюється магія світла, познайомилися з роботою звукорежисера. Також діти дізналися про театральні професії: хто такі ляльководи, художники – модельєри та художники- бутафори. А ще у театрі працюють механіки – люди, які допомагають ” оживити” ляльку за допомогою різних механізмів. Це так цікаво!
Екскурсія ” Скарбниця таємниць театру” проходила у формі квесту, акторам вдалося зацікавити малечу і завданнями у формі гри.
Дякуємо ляльковому театру за фантастичну подорож!
 Діти та дорослі приємно вражені та задоволені, а останні згадали неповторну мить життя – своє дитинство…