Плескаємо наукову освіту гімназії!
27, 28 листопада 2018 року проходила ІХ Обласна конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», організована Полтавським центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Наші гімназисти взяли в ній участь, виступивши з цікавими доповідями.
Гімназист 11-А класу Курилов Андрій досліджував грошовий обіг в Україні та на Полтавщині у 1919-20 р.р., що є цікавим матеріалом для розуміння економічного стану України на початку ХХ століття. Його доповідь: «Грошовий обіг з грудня 1919 р. по грудень 1920 р.»
Не менш цікавою та змістовною була доповідь гімназиста 6-І класу Погребняка Дмитра на тему «Господарська основа харчування та повсякденна їжа українців ХІХ-ХХ ст.»
Юні науковці глибоко та досконало вивчають історію рідного краю, звичаї та обряди, культуру земляків.
